Főoldal" KARRIER

KARRIER

Cégünk forgácsoló szerszámok tervezésével/értékesítésével foglalkozik. Tevékenységi köre magába foglalja a termékek értékesítése mellett a szakmai segítségnyújtást, tanácsadást is. A debreceni székhelyű vállalathoz keresünk munkatársat

Nyugat-Magyarország, Dél-Dunántúl területre

alkalmazástechnológus / műszaki tanácsadó

pozícióba.

Feladatok:

  • rendszeres, személyes kapcsolattartás a cég meglévő ügyfeleivel,
  • a terület inaktív vevőinek aktiválása, új vevők felkeresése,
  • az ügyfél igényeinek megfelelő ajánlatok elkészítésében való közreműködés
  • éves értékesítési terv elkészítése az adott területre vonatkozóan, annak megvalósítása

Elvárások:

  • gépészmérnök vagy gépésztechnikus végzettség,
  • legalább 3 éves gyakorlat gyártó mérnökként, vagy gyártótechnológusként, és
  • legalább 3 éves értékesítési, személyes ügyfélkezelési tapasztalat forgácsoló szerszámok értékesítése terén
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • céges autó
  • nagyfokú mobilitás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi email-címre: href="mailto:uh!pont!stcr!kukac!ofni">uh!pont!stcr!kukac!ofni

Karrier

Akciók

30-50 %
Akciós árakkal kínálunk HSS fúrókat mélyfúráshoz 2024.03.01-06.30
További akciók »